9.3 C
Londra
joi, martie 28, 2024

Angajam soferi pentru curierat

Recrutăm șoferi de curierat pentru a începe imediat în Londra. Aceasta este
o poziție independentă disponibilă tuturor persoanelor de încredere și
muncitoare.
Nu este necesară experiența, deoarece se va oferi instruire plătită la
locul de muncă.
Aveti nevoie de permis de conducere din Marea Britanie/UE
pentru a aplica pentru acest post
Ce oferim:
• Compensație – 138,2 GBP-148,2 GBP/zi + TVA pentru persoanele fizice
înregistrate cu TVA + 5 GBP bonus de performanță + 1,8 GBP/zi pentru
utilizarea propriului dispozitiv ( telefon )
• Kilometraj plătit în plus față de tariful zilnic
• Diverse bonusuri în funcție de perioada anului
• Bonus pentru muncă/ore suplimentare
• Proces de aplicare ușor și rapid, deoarece nu este nevoie de CV și
experiență de livrare
• Condiții de lucru sigure
• Echipa motivata si diversificata
• Luare transparentă a deciziilor cu instrumente moderne de comunicare și
un proces cuprinzător de escaladare
pentru chat live cu management superior
• SMS-uri săptămânale de preconsiliere cu zile lucrate și la ce să vă
așteptați pentru a fi plătit
Responsabilitatile soferului de curierat:
• Încărcați autoutilitare și livrați pachete, conducând, urcand și coborând
în siguranță din vehicul
• Respectați toate normele de siguranță pe drum
• Operați un dispozitiv electronic pentru GPS și înregistrări zilnice
• Salutați și interacționați cu clienții și publicul cu o atitudine
profesională și pozitivă
Cerințe ale unui șofer de curier:
• Bune abilități de comunicare
• Stare fizică bună, deoarece vi se va cere să livrați coletele
• Experiența de conducere comercială (sau legată de muncă) este un plus,
dar nu este obligatorie
• Orele de lucru aproximative pentru șoferii de curierat pe zi sunt 9
TLO este un angajator independent cu șanse egale. Încurajăm diversitatea și
toate contractele vor fi oferite în funcție de cerințe, nevoi și experiență
Contact:

Reclama Google

Phone: 0203 642 3480

Switchboard: 0203 308 2918

Email: [email protected]
[email protected]

Daca vreti sa ne fiti alaturi si sa contribuiti financiar la proiectele noastre, puteti sa ne ajutati cumparandu-ne … o cafea tare 🙂

Stiri Recente UK
Stiri Similare